1. Dog Boarding
  2. Halluin

Dog Boarding, Halluin

Overnight stay at the sitter's home

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
RenéeR

1. Renée

19.3 km
from
€45
/night

Een warme thuis voor jouw hond wanneer jij even weg bent

Last active 10 days ago
Lives with 1 dog
RenéeR

1. Renée

Een warme thuis voor jouw hond wanneer jij even weg bent19.3 km
Last active 10 days ago
Lives with 1 dog
from
€45
/night
JoleJ

2. Jole

11 km
from
€30
/night
5 reviews

Eventjes weg? Laat je hond zorgeloos logeren bij ons!

Last contacted yesterday
Last active today
JoleJ

2. Jole

Eventjes weg? Laat je hond zorgeloos logeren bij ons!11 km
(5 reviews)
Last contacted yesterday
Last active today
"Gezien mijn pup nog nooit bij iemand anders had geslapen, had ik toch wel wat zenuwen. Maar ik werd gerustgesteld door de verschillende updates die ik kreeg. Ze maakt doordachte keuzes voor beide honden (haar hond en mijn hond), zodat ze het beide zo comfortabel mogelijk hebben. Zeker een 10 waard!"
ValerieV
Review by Valerie
from
€30
/night
CarolineC

3. Caroline

14.1 km
from
€30
/night
2 reviews
1
recurring guest

Graag verwelkom ik je kapoentje met liefde en veel knuffels.

Last active 10 days ago
Lives with 3 dogs, 1 cat
CarolineC

3. Caroline

Graag verwelkom ik je kapoentje met liefde en veel knuffels.14.1 km
(2 reviews)
1 recurring guest
Last active 10 days ago
Lives with 3 dogs, 1 cat
"Ons hondje ging voor de eerste keer. Dit is supergoed verlopen!"
ValerieV
Review by Valerie
from
€30
/night
LorineL

4. Lorine

13.3 km - Marquette-lez-Lille
from
€26
/night
1
recurring guest

Gardienne de chiens de confiance expérimenté

Last active 7 days ago
Usually responds within one day
LorineL

4. Lorine

Gardienne de chiens de confiance expérimenté 13.3 km - Marquette-lez-Lille
1 recurring guest
Last active 7 days ago
Usually responds within one day
from
€26
/night
TiaT

5. Tia

17.6 km
from
€28
/night
3 reviews

Dierenliefhebber wil jou helpen!

Last contacted 6 days ago
Last active 6 days ago
TiaT

5. Tia

Dierenliefhebber wil jou helpen!17.6 km
(3 reviews)
Last contacted 6 days ago
Last active 6 days ago
"Zeer vriendelijk. Colette was er in zeer goeie handen. "
NancyN
Review by Nancy
from
€28
/night
ManonM

6. Manon

14.2 km
from
€15
/night
2 reviews

Je chouchoute vos animaux : ils seront comme à la maison !

Last contacted 8 days ago
Last active 7 days ago
ManonM

6. Manon

Je chouchoute vos animaux : ils seront comme à la maison ! 14.2 km
(2 reviews)
Last contacted 8 days ago
Last active 7 days ago
"Le feeling est tout de suite super bien passé entre ma chienne Cookie, et Manon. Elle a tout de suite été a l’aise et câline avec elle. Cookie s’est aussi super bien amusée avec Toopy. Plusieurs photos et videos m’ont été envoyés pendant le séjour. Je recommande Manon pour faire garder vos loulous sereinement ☺️"
SabrinaS
Review by Sabrina
from
€15
/night
OrphéeO

7. Orphée

16.3 km
from
€30
/night
1 review

Mijn liefde voor honden.

Lives with 1 dog
Lives with Engelse cocker Oscar
OrphéeO

7. Orphée

Mijn liefde voor honden.16.3 km
(1 review)
Lives with 1 dog
Lives with Engelse cocker Oscar
"Ollie heeft een heel aangenaam weekend gehad bij zijn dubbelganger Oscar! Orphée is een echte aanrader als dogsit! Nogmaals bedankt voor de goede zorgen"
JoranJ
Review by Joran
from
€30
/night
SidonieS

8. Sidonie

5.4 km - Tourcoing
from
€15
/night
5 reviews

Étudiante en fac vété saura prendre soin de vos loulous

Lives with 1 dog
Lives with Beauceron Scott
SidonieS

8. Sidonie

Étudiante en fac vété saura prendre soin de vos loulous 5.4 km - Tourcoing
(5 reviews)
Lives with 1 dog
Lives with Beauceron Scott
"Une maîtresse heureuse de retrouver son petit loup en pleine forme ! Et un petit loup un peu triste de dire au revoir à sa super gardienne ! Je suis donc sûre qu’il a passé un très bon petit séjour ! J’ai reçu des nouvelles pendant mon séjour, pas trop pas trop peu juste ce qu’il faut pour partir l’esprit tranquille et profiter ! Merci Sidonie pour ta disponibilité et ton accueil ! Une merveilleuse gardienne ! Je recommande 🥰"
ManonM
Review by Manon
from
€15
/night
IngeI

9. Inge

15.8 km
from
€50
/night
3 reviews

Elk diertje verdient aandacht en liefde!

Last active 7 days ago
Lives with 3 dogs
IngeI

9. Inge

Elk diertje verdient aandacht en liefde! 15.8 km
(3 reviews)
Last active 7 days ago
Lives with 3 dogs
"Super oppas. Ik kon Luna met een gerust hart achterlaten en was ook heel blij met de foto’s en filmpjes die Inge van haar doorstuurde. Mocht ik nog eens een oppas nodig hebben weet ik zeker dat ik bij Inge aan het goede adres zit 😁."
ElkeE
Review by Elke
from
€50
/night
LaurèneL

10. Laurène

18.1 km
from
€20
/night
2 reviews

Bee’s Knees Pet Care

Last contacted 7 days ago
Last active 7 days ago
LaurèneL

10. Laurène

Bee’s Knees Pet Care18.1 km
(2 reviews)
Last contacted 7 days ago
Last active 7 days ago
from
€20
/night
CharlotteC

11. Charlotte

15.2 km - La Madeleine
from
€20
/night

J’adorai m’occuper de vos boules de poils !

Calendar recently updated
Last active yesterday
CharlotteC

11. Charlotte

J’adorai m’occuper de vos boules de poils !15.2 km - La Madeleine
Calendar recently updated
Last active yesterday
from
€20
/night
VickyV

12. Vicky

6.7 km
from
€30
/night
1 review

Actieve dierenvriend voor wandelingen & oppas 🐾

Last contacted 2 days ago
Last active yesterday
VickyV

12. Vicky

Actieve dierenvriend voor wandelingen & oppas 🐾6.7 km
(1 review)
Last contacted 2 days ago
Last active yesterday
from
€30
/night
LéandreL

13. Léandre

16.4 km
from
€30
/night
26 reviews
6
recurring guests

Pet sitter depuis 10 ans ! 😸🐶

Last active 3 days ago
Lives with 1 cat
LéandreL

13. Léandre

Pet sitter depuis 10 ans ! 😸🐶16.4 km
(26 reviews)
6 recurring guests
Last active 3 days ago
Lives with 1 cat
from
€30
/night
maitéM

14. maité

19.5 km
from
€30
/night

Een groot hart voor dieren

Last active 3 days ago
maitéM

14. maité

Een groot hart voor dieren19.5 km
Last active 3 days ago
from
€30
/night
ThizaniaT

15. Thizania

17.6 km
from
€70
/night
2 reviews
2
recurring guests

De liefdevolle compagnon voor jouw diertje te verzorgen

Last contacted 6 days ago
Last active 6 days ago
ThizaniaT

15. Thizania

De liefdevolle compagnon voor jouw diertje te verzorgen17.6 km
(2 reviews)
2 recurring guests
Last contacted 6 days ago
Last active 6 days ago
from
€70
/night
MargotM

16. Margot

15.9 km
from
€20
/night

La femme qui parlais à l’oreille des chiens

Last contacted 14 days ago
Last active 10 days ago
MargotM

16. Margot

La femme qui parlais à l’oreille des chiens 15.9 km
Last contacted 14 days ago
Last active 10 days ago
from
€20
/night
AlexiaA

17. Alexia

15 km - Lille
from
€18
/night
2 reviews
1
recurring guest

Pet sitter fan des animaux

Lives with 1 cat
Usually responds within one hour
AlexiaA

17. Alexia

Pet sitter fan des animaux 15 km - Lille
(2 reviews)
1 recurring guest
Lives with 1 cat
Usually responds within one hour
from
€18
/night
Marie-MichèleM

18. Marie-Michèle

9.8 km
from
€18
/night
5 reviews
2
recurring guests

Diertjes groot of klein, allen vind ik fijn!

Lives with 4 cats
Usually responds within one day
Marie-MichèleM

18. Marie-Michèle

Diertjes groot of klein, allen vind ik fijn!9.8 km
(5 reviews)
2 recurring guests
Lives with 4 cats
Usually responds within one day
from
€18
/night
LudovicL

19. Ludovic

14.2 km
from
€15
/night

Super dog sitter

Lives with 1 dog
Lives with westie baloo
LudovicL

19. Ludovic

Super dog sitter14.2 km
Lives with 1 dog
Lives with westie baloo
from
€15
/night
EmmanuelleE

20. Emmanuelle

10.7 km
from
€25
/night

Pension familiale 5* pour boules de poils

Lives with 3 cats
Usually responds within few hours
EmmanuelleE

20. Emmanuelle

Pension familiale 5* pour boules de poils10.7 km
Lives with 3 cats
Usually responds within few hours
from
€25
/night